PREPORUČUJEMO REKREACIJU:

26.05.2014.

SARAJEVO STREET FOOTBALL 2014 - finale u srijedu

Drugog takmičarskog dana, "Sarajevo Street Football 2014”, 3. turnira u malom fudbalu/nogometu za osnovce, odigrano je jos 29 mečeva u sve tri konkurencija. 

 

street_football_prvi_dan


Na turniru učestvuje 77 ekipa (540 djece) iz 29 osnovnih škola u tri konkurencije: do 4. razreda, do 6. razreda, i do 9. razreda osnovne škole.

Postignuti su slijedeći rezultati: 

Konkurencija do 4. razreda osnovne škole: 
Četvrtfinale:
O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (SA) - IPSS (IVa) 2:2 (1:0), O.Š. ALIJA NAMETAK (III) - KATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR (IV c) 3:1, PRVA O.Š. ILIDŽA - O.Š. HRASNO 9:0

Konkurencija do 6. razreda osnovne škole: 
Osmina finala:
PRVA O.Š. ILIDŽA - O.Š. ALIJA NAMETAK (VI) 9:2, 
O.Š. NAFIJA SARAJLIĆ - O.Š. MALTA (Nogo) 7:0, 
O.Š. POFALIĆI (V) - O.Š. MAK DIZDAR 2:1, 
DESETA O. Š. ILIDŽA - O.Š. HAŠIM SPAHIĆ - ILIJAŠ 6:3, 
O.Š. MIRSAD PRNJAVORAC - O.Š. MUSA ĆAZIM ĆATIĆ (1) 4:0
Četvrtfinala:
PRVA O.Š. ILIDŽA – O.Š. NAFIJA SARAJLIĆ 3:0, 
MEĐUNARODNA O.Š. - O.Š. POFALIĆI (V) 10:0, 
DESETA O. Š. ILIDŽA - O.Š. HASAN KIKIĆ 5:2, 
O.Š. UMIHANA ČUVIDINA - O.Š. MIRSAD PRNJAVORAC 4:1

Konkurencija do 9. razreda osnovne škole: 
Šesnaestina finala:
O.Š. HAŠIM SPAHIĆ (ILIJAŠ) - O.Š. MAK DIZDAR 6:2, 
O.Š. MUSA ĆAZIM ĆATIĆ - O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (SA) 3:3 (2:1), 
O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (VISOKO) - O.Š. HASAN KIKIĆ 1:0, 
O.Š. GRBAVICA I (VII) -  O.Š. ALIJA NAMETAK (VIII) 3:0, 
O.Š. POFALIĆI (IX) - O.Š. GRBAVICA I (IX) 3:2, 
DESETA O.Š. - O.Š. GRBAVICA II (VIII-Ramić) 4:0, 
O.Š. M. M. BAŠESKIJE (VIII - Kadić) - MEĐUNARODNA O.Š. 3:1, 
Osmina finala:
O.Š. GRBAVICA II (VIII-Zukić)  - O.Š. HAMDIJA KREŠEVLJAKOVIĆ 3:0, 
O.Š. FATIMA GUNIĆ (VIII) - O.Š. M. M. BAŠESKIJE (IX - Babić) 3:0, 
O.Š. ALIJA NAMETAK (VII) - O.Š. MAK DIZDAR (IX) 3:3 (1:0), 
O.Š. MIRSAD PRNJAVORAC - DESETA O.Š. 4:1, 
DEVETA O.Š. RAKOVICA - O.Š. GRBAVICA II (IX) 7:0, 
O.Š. UMIHANA ČUVIDINA  - O.Š. HAŠIM SPAHIĆ (ILIJAŠ) 10:2, 
O.Š. M. M. BAŠESKIJE (VIII - Kadić) - O.Š. MUSA ĆAZIM ĆATIĆ 2:0, 
O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (VISOKO) - O.Š. GRBAVICA II (VIII-Zukić) 6:1, 
O.Š. POFALIĆI (IX) – O.Š. GRBAVICA I (VII) 9:0

Raspored mečeva: Ponedjeljak, 26.05.2014. od 17:00 sati: 

Do 9. razreda: Četvrtfinala:
17:00 O.Š. FATIMA GUNIĆ (VIII) - O.Š. ALIJA NAMETAK (VII) 
slijedi O.Š. MIRSAD PRNJAVORAC - DEVETA O.Š. RAKOVICA
slijedi O.Š. UMIHANA ČUVIDINA - O.Š. M. M. BAŠESKIJE (VIII - Kadić)
slijedi O.Š. SAFVET BEG BAŠAGIĆ (VISOKO) - O.Š. POFALIĆI (IX)

Do 6. razreda: Polufinala:
ne prije 18:00 PRVA O.Š. ILIDŽA - MEĐUNARODNA O.Š.
slijedi DESETA O.Š. ILIDŽA - O.Š. UMIHANA ČUVIDINA

Podsjećamo da će se finalni mečevi u sve tri konkurencije odigrati u srijedu, 28.05. 2014. godine od 17:00 sati.

Više informacije na http://www.b40.ba i https://www.facebook.com/B40StreetFootball